Přidat potravinu
nebo Vytvořit nový účet

Nahlásit problém

Podmínky užití webu

Registrací a používáním toho webu souhlasíte s následujícími podmínkami:

1. Ochrana osobních údajů

1.1.    Uživatel má možnost kdykoliv požádat o zrušení účtu a vymazání osobních údajů z databáze. To lze provést zasláním emailu na Info@ochutnavac.cz. Posléze bude smazáno reálné jméno a email uživatele. Přihlašovací jméno (přezdívka), stejně tak veškeré přidané články a komentáře zůstanou zachovány.

1.2.    Osobní údaje použité při registraci uživatele nebudou poskytovány třetím stranám. Na registrační email budou zasílány pouze nezbytné informace týkající se provozu stránek případně informační emaily od autora webu.

2. Autorská práva

2.1.    Nahrávat na web je možné pouze fotografie a text, k nimž má uživatel autorská práva. Provozovatel webu si vyhrazuje právo s těmito fotografiemi a textem nakládat pro účely tohoto webu.

2.2.    Veškeré texty a obrázky uživatele zaslané na web jsou chráněny autorským právem jejich autora a je zakázáno je dále šířit či kopírovat bez jeho souhlasu.

3. Obecné informace

3.1.    Provozovatelem internetových stránek ochutnavac.cz je fyzická osoba Ing. Martin Schrott (www.gvw.cz) IČ 74999974

3.2.    Uživatel bere na vědomí, že veškeré služby poskytované na webu jsou poskytovány bezplatně. Autor stránek nemá zveřejňováním informací o produktech žádné finanční odměny od výrobců. Web je financován z vlastní kapsy a jediné příjmy plynou ze zobrazování nezávislých reklam od společnosti Google.

3.3.    Veškeré komentáře, hodnocení a názory na potraviny vyjadřují čistě osobní názor uživatele,  nikoliv autora stránek. Tyto názory nemají za účel pošpinit dobré jméno jakékoliv uvedené značky či společnosti.

3.4.    Vulgární či protizákonné komentáře od uživatelů budou smazány, jakmile budou nalezeny nebo nahlášeny jinými uživateli. Autor si vyhrazuje právo takovýto uživatelům zrušit účet či zablokovat příspěvky.

3.5.    Autor si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.

3.6.    Webové stránky mohou obsahovat nesprávné nebo neúplné informace o produktech, které budou odstraněny, jakmile budou nalezeny nebo nahlášeny uživatelem.

3.7.    Autor webu nenese žádnou zodpovědnost za případnou nefunkčnost nebo nedostupnost stránek.

4. Uváděné informace o potravinách

4.1.    Veškeré informace o potravinách jsou čerpány z jeho obalu.

4.2.    Zdravotní škodlivost potraviny je čistě subjektivně posuzována na základě uvedených obsažených emulgátorech. Veškeré potraviny dostupné na českém trhu by měl projít schválením české potravinářské inspekce a tento web nemá v úmyslu zpochybňovat jejich rozhodnutí či zdravotní riziko potraviny.

4.3.    Negativní hodnocení zdravotní závadnosti u potraviny neznamená, že potraviny ohrožuje lidské zdraví, jen je doporučená ostražitost a zdrženlivost  při konzumaci takových potravin.

Ochutnávač.cz - hodnocení potravin z českých supermarketů